Targi AUTOMATICON w Warszawie

zaproszenie-integrator-icoSerdecznie zpraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze stoisko podczas tegorocznych targów AUTOMATICON w Warszawie.
Targi odbędą się w dniach 16-20 marca 2015r. w Centrum Targowym EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa.

Na targach zaprezentujemy Państwu fragment naszej szerokiej oferty z zakresu robotów przemysłowych YASKAWA MOTOMAN, stołów obrotowych i indeksacyjnych FIBRO, jednostek obróbczych SUHNER oraz narzędzi pneumatycznych DEPRAG.


Zapraszamy

Czytaj więcej: Targi AUTOMATICON w Warszawie

Kalkulator parametrów obróbki Suhner

IMG 0001 3SUHNER App - dobór narzędzi.


IMG 0001IMG 0002 2
Suhner LCA jest fantastyczną aplikację do codziennego użytku w warsztatach, biurach inżynierskich lub szkołach do obliczania wielu danych dotyczących parametrów skrawania. Aplikacja została zaprojektowana i opracowana w celu wsparcia użytkownika w jego codziennej pracy i oferuje łatwy dostęp do uzyskania takich parametrów jak prędkość wrzeciona, siłę posuwu oraz moc potrzebną do danej operacji. Obliczone dane mogą być zastosowane do zaprogramowania urządzenia CNC lub dobrania odpowiednich podzespołów przy budowie maszyn.

Dodatkowo, istnieje możliwość sprawdzenia podstawowych danych jednostek obróbczych Suhner oraz zapisać własne obliczenia w tak zwanym "watchlist" w celu późniejszego użycia.

  
Załącznik pocztowy 2Załącznik pocztowy