+48 56 65 19 710 integrator@rhc.com.pl
Kalkulator parametrów obróbki Suhner... Sprawdź

Gwarancja wysokiej jakości i powtarzalności oferowanych narzędzi

Międzynarodowa grupa przemysłowa, oferująca pneumatyczne i elektryczne wkrętaki do montażu ręcznego i automatycznego, systemy podawania, układy kontrolujące, moduły montażowe, urządzenia pomiarowe oraz kompletne systemy montażu, projektowane zgodnie z potrzebami klienta. Przeszło 30-letnia obecność na światowym rynku i ogromne doświadczenie firmy Deprag, pozwala oferować najlepsze rozwiązania, poczynając od najprostszych stanowisk, po rozbudowane systemy montażowe.

Doświadczenie oraz wiedza inżynierów Deprag-a gwarantuje wysoką jakość i powtarzalność oferowanych narzędzi, jak i rozbudowanych systemów montażowych. Wkrętaki firmy Deprag posiadają kilka ważnych cech, które czynią je najlepszymi profesjonalnymi narzędziami przemysłowymi. Jedną z nich jest powtarzalność nastawionego momentu obrotowego która wynosi 3% dla narzędzi pneumatycznych, w przypadku servo-napędów wynosi 1%. Deprag jest również producentem wkrętaków elektrycznych z mikroprocesorowym sterowaniem i możliwością programowania przez wbudowany serwer WWW, co pozwala na obsługę sterowników przez przeglądarkę internetową.

Ciągłe badania nad nowymi rozwiązaniami polepszającymi jakość i wydajność procesów montażu czynią Deprag światowym liderem na tym polu.

Korzystając z komponentów firmy Deprag gwarantujących wysoką jakość, możemy zaoferować rozwiązania dla wielu gałęzi przemysłu.

Narzędzia ręczne

Szeroki wybór wkrętaków pneumatycznych od 0,8 Ncm – 65 Nm, impulsowych oraz elektrycznych, również modele specjalne np. do wkręcania na głębokość.

WRZECIONA STACJONARNE

Szeroki wybór wrzecion pneumatycznych od 0,8 Ncm – 180 Nm oraz elektrycznych od 3 Ncm – 270 Nm z możliwością pomiaru momentu oraz kąta dokręcenia

Podajniki wibracyjne

Przystosowane do rozwiązań ręcznych jak również stacjonarnych, projektowane oraz wykonywane pod konkretny detal

Moduły SFM

Moduły mocujące wrzeciona oraz łączące wkrętaki z systemem podawania śrub wykorzystywane w maszynach skręcających

Gotowe maszyny montażowe DCAM

Maszyny projektowane pod konkretne zamówienie

Akcesoria

Szeroki wybór akcesoriów wykorzystywanych do skręcania ręcznego oraz bity, w tym wykonania specjalne, statywy liniowe mocujące wkrętaki, prezentery wkrętów

Integrator-RHC Sp. z o.o.
Toruń 87-100, Polna 127

Tel. +48 56 65 19 710
Email: integrator@rhc.com.pl

Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS: 51706